Universālie alumīnija torņi

aluminija torni
Jautājiet pēc cenas: +371 27 700 759

Kopš 1992.gada mūsu alumīnija torņi ir svarīgs produkts mobilo sastatņu tirgū.

Šie alumīnija torņi tiek izgatavoti no augstas kvalitātes 2mm bieza alumīnija. Šie torņi ir vienkārši, viegli izmantojami un izturīgi. Šis produkts atbilst visām slodzes un drošības prasībām, kas tiek prasītas Eiropas Savienībā (Piem. EN-1004/1298/ 2718/12811).

Alumīnija torņi ir aprīkoti ar izturīgu kores tipa bloķēšanas tapu. Šāda konstrukcija ļauj to viegli salikt un izjaukt, netīrumiem neuzkrājoties uz bloķējošajām tapām.

Rāmis / metinājums:

Universālo alumīnija torņu rāmji ir sertificētu metinātāju un komplektētāju manuāli ražoti. Visi mūsu rāmji tiek metināti ar spēcīgāko un darbietilpīgāko metodi: manuālā TIG metināšana.
TIG metināšanu var izmantot visiem metināšanai piemērotajiem metāliem. Šo metodi visbiežāk izmanto plānu materiālu metināšanā (parasti biezumā starp 0,3 un 4 mm). TIG metināšanas metode nodrošina augstu kvalitāti, līdz minimumam samazinot metināšanas laikā radušo izdedžu un kušņu daudzumu. Šī metode ir ļoti daudzveidīga, jo to var izmantot visās metināšanas pozīcijās.

Visi ASC grupas TIG metinātāji ir ar augstākās kvalifikācijas sertifikātiem, kas tiek atjaunoti ik pēc sešiem mēnešiem. Tādejādi, ASC nodrošina mūža garantiju visiem savu produktu metinājumiem.

Visiem torņiem ir 5 gadu garantija. Visiem metinājumiem tiek dota mūža garantija.

Exicon Baltic alumīnija torņu katalogs