Platformas

ASC platformas ir konstruētas kombinācijā ar rūpniecisko dizainu un augstas kvalitātes sakausējumu, kuru izmanto aviorūpniecībā. Kā rezultātā, ASC ir radījis sevišķi stingru profilu, kurš pie tam ir arī viegls. Protams, šīs platformas atbilst 3.klases standartiem (2 kN uz m2), bet tehniski tās atbilst pat fasādes sastatņu standartam – 4.klasei (3 kN uz m2).

Izmantojot daudz stiprākas sijas, kurām ¾ tiek metinātas lokveidīgi, ASC platformām ir cieta un stingra konstrukcija ar lielu kravnesību un zemu kopējo svaru.

ASC platformas tiek ražotas no labākā Somijas koka. To pamatā ir 7 kārtu koka saplāksnis ar mitrumu neuzsūcošu pārklājumu. Protams, tas obligāti ir ar nodiluma izturīgu neslīdošu virsmu. Atbalsta āķi ir 2 collu biezi no stipra alumīnija. Visi platformas materiāli ir augstas kvalitātes un garantē ilgu izturību.
·

ASC oglekļa šķiedras (karbona) platforma (viegla).

ASC piedāvā platformas arī ar oglekļa šķiedras klāju. Šajā gadījumā koka saplākšņa klājs tiek aizstāts ar vieglo un izturīgo karbonu. Platformas profili ir no augstas kvalitātes izturīga alumīnija. Rezultātā ir tik pat izturīga, bet vieglāka par 25% jeb 4 kg.

Drošības borti

Drošības bortu lietošana strādājot augstumā vienmēr ir nepieciešama un rekomendējama. Standarta koka borti ir ar plastmasas eņģēm. Šis ir pats vienkāršākais un ekonomiskākais risinājums. Kā variants ir alumīnija borti ar plastmasas eņģēm.

Koka bortus ir viegli nostiprināt ar plastmasas kronšteiniem.

Alumīnija borti ir vieglāki un ilgāk kalpo.

Fast-clic borti.

Jaunums ir eņģotie borti no 2mm bieza alumīnija. Eņģes tiek piestiprinātas ar nerūsējoša tērauda tapām. Eņģes ir viegli maināmas. Sistēma ir vienkārša un ļoti izturīga. Atverot uz platformas tie paši nostiprinās pie rāmja. Borti ir 150mm augsti un pienācīgi aizsargā pret krītošiem priekšmetiem.

Riteņi

ASC ir plašs alumīnija torņu riteņu piedāvājums. Klasiskie alumīnija torņi ir aprīkoti ar 200mm riteņiem. Tie ir ar dubultbremzēm un mīkstāku virsējo slāni. Riteņi ir uzticami un stabīli pateicoties cinkota tērauda vārpstai ar plastmasas vainagu un drošu pretnokrišanas aizsardzību.

Sastatņu pamatne

Pēc lietotāju pieprasījuma tika radīta un patentēta ASC sastatņu pamatne. Mūsdienu būvlaukumos bieži vien ir sarežģīti atrast līdzenu un stabīlu pamatu mobiliem torņiem.

Ar šo pamatni tiek iegūta lielāka atbalsta virsma, tādējādi slodze uz cm2 tiek samazināta līdz pat 400% salīdzinajumā ar standarta riteni.

Sastatņu pamatnes cena – 54.48 EUR bez PVN (komplekts no 4 gab.)

Exicon Baltic: