Alumīnija laipas

ASC ražotās alumīnija laipas jau vairākus gadus ir plaši izmantots produkts. Pateicoties arvien pieaugošai to popularitātei ir pienācis laiks uzlabojumiem.

ASC Group inženieri pāreksaminēja visus aspektus un komponentus. Galvenajai sijai tika uzlabots alumīnija sakausējums. Atbalstošās šķērssijas tika nomainītas pret vieglākiem un stiprākiem būvniecības profiliem. Primāri tika uzlabota, ar pilnīgi jaunu sakausējumu, grīda. Laipa kļuva stingrāka pateicoties unikālai, vieglai konstrukcijai un jaunai montāžas tehnoloģijai. Tas rada stabīlāku virsmu, kura arī ir kļuvusi mazāk jūtīga pret bojājumiem.

Turklāt, tika attīstīta jauna margu stabu izvietošanas tehnika, kura ir daudz stabīlāka un vieglāk lietojama. Ja laipa tiek lietota augstumā, tai jābūt nokomplektētai ar drošības bortiem.

Alumīnija laipa

Dubultā profila koncepcija nodrošina stingrību un vieglumu. Grīda tiek ražota no neslīdošām alumīnija platēm. Šis plates ir 1 metru garas, savstarpēji aizvietojamas un bojājumu gadījumā katra atsevišķi ir nomaināma. Laipu var nostiprināt ar āķiem. Āķu novietojums dod iespēju laipu novietot taisni. Viens no āķiem ir aprīkots ar pretvēja drošības stiprinājumu. Margas var uzmontēt gan labajā, gan kreisajā laipas pusē. Margas ir saliekamas, tādējādi novēršot iespēju tās sabojāt transportējot.

Visas laipas atbilst noteiktajai minimālai slodzei 150kg uz m2, kas ir saskaņā ar HD 1004-P6 prasībām. Alumīnija profila biezums ir 15 cm. Laipas platums ir 61 cm. Gofrēta alumīnija klājs obligāti ir ar pretslīdes profilu, stingrs un viegls !

Standartā ir pieejamas laipas ar sekojošiem garumiem:

3 metri – 18kg

4 metri-24kg

5 metri-30kg

6 metri-36kg

7 metri-42kg

8 metri-48kg

Exicon Baltic: